הצד המנטלי של הפוקר

יום ג׳ ה-01.03 החל מ-21:00 • סדנת זום


רוצה לקחת את המשחק שלך לרמה הבאה?

בוא לגלות מה עוצר אותך מלהביא את היכולות שלך לשולחן כל פעם מחדש, ומה אתה יכול לעשות כבר עכשיו כדי לשנות את זה.


להרשמה לסדנה ללא עלות:

מה תקבל בסדנה?

אם עדיין לא הכרנו, נעים מאוד!

אני יניב פרץ

יועץ אסטרטגי • מאמן מנטלי
מייסד AGame - חדר פוקר מנטלי

בפעם הראשונה שנחשפתי לפוקר אונליין הייתי בן 18. לא ידעתי איך מפקידים כסף, אז שיחקתי טורנירים בחינם של אלפי משתתפים, ועם הרבה מזל ומעט מאד יכולת – זכיתי בדולר הראשון שלי.
 
איך שזה קרה נכנסתי לשולחן קאש הראשון שראיתי, ותוך פחות מ-3 שעות הפכתי את הדולר הזה ל-60!
כל כך התלהבתי שזה קרה, שנכנסתי עם כל מה שהיה לי לשולחן של הגדולים, וביד אחת כואבת הפסדתי את הכל עם זוג אס לאיזה “טמבל” שהימר עם זוג 3. “איזה מזל נאחס” אמרתי לעצמי, אבל היום אני יודע שזה הדבר הכי טוב שיכל לקרות לי.
 
במשך חודש שלם ניסיתי לזכות שוב בדולר, רק בשביל להחזיר את כל מה שהיה לי, אבל הפעם זה היה הרבה יותר קשה. נשברתי כל כך הרבה פעמים עד שהייתי בטוח שמישהו שם למעלה מסתלבט עליי, עפתי כל כך הרבה פעמים בבאבל עוד לפני שידעתי מה זה בכלל אומר, וברגע של תסכול עמוק וייאוש טוטאלי – נכנסתי לאינטרנט והתחלתי לקרוא מאמרים על המשחק.
 
גיליתי כל כך הרבה עומק ותחכום שלא היה לי מושג שבכלל קיימים, אבל המאמר הכי חשוב היה על ניהול בנקרול. קראתי שהמקצוענים הגדולים באמת מקפידים לתעד כל רווח או הפסד שהיה להם, ושלעולם הם לא ייכנסו לשולחן עם יותר מ-5% מהסכום שיש להם בחשבון.
 
הייתי בהלם. איך לא חשבתי על זה לבד?
רגע אחרי שקראתי את המאמר נשבעתי לעצמי שאם אני זוכה שוב בדולר אני עושה את זה כמוהם, ושבועיים אח”כ זה סוף סוף קרה.
 
נכנסתי שוב לקאש עם הדולר שזכיתי, וברגע שהגעתי ל2 דולר יצאתי מהשולחן ונכנסתי מחדש.
המשכתי ככה במשך חצי שנה(!) עד שהגעתי ל100 דולר, מה שאומר שאני סוף סוף יכול להיכנס לשולחן של ה5 דולר כניסה.
 
שנה וחצי אח”כ הגעתי ל1,000 דולר שכל כך רציתי, ותוך 3 שנים כבר הייתי על מטוס לוגאס עם 10,000 דולר בחשבון, והבנה עמוקה שבערב אחד אמנם הכל יכול לקרות, אבל אם אמשיך לשחק בהתאם לתכנית – אין שום סיכוי שאאהרוס את כל מה שבניתי.
 
בשנים האחרונות יצא לי לאמן וללוות מעל 200 שחקני פוקר שונים, חלקם מוכשרים ברמה שקשה לי לתאר, חלקם רק בתחילת הדרך עם אותה תשוקה מטורפת שהייתה לי כשרק התחלתי, אבל יש משהו אחד שמשותף לכל מי שמצליח להרוויח לאורך זמן – כולם עובדים עם תכנית משחק מסודרת.
 
וכל אלה שלא?
במקרה הטוב הם מצליחים לעלות על גל נחמד של הצלחה זמנית לפני שמפסידים הכל ומתחילים מחדש, ובמקרה הרע הם ממשיכים לתחזק “בהצלחה” את התדמית הכל כך גרועה שיש למשחק הזה.
 
המטרה שלי בסדנה הזאת היא לעזור לך להבין מה מונע ממך לשמור על המשחק הכי טוב שלך פעם אחר פעם, ומה אתה יכול לעשות כבר עכשיו כדי לקחת את המשחק שלך לרמה הבאה. 
 
מקווה שזה חשוב לך לפחות כמו שזה חשוב לי. בהצלחה!


הצד המנטלי של הפוקר

יום ג׳ ה-01.03 החל מ-21:00 • סדנת זום


להרשמה לסדנה ללא עלות:

זכויות שמורות © יניב פרץ