פוקר בזמן אמת - TOP 6

אני שמח לשתף אותך ב-6 הידיים הכי מעניינות שהיו לי בוגאס, עם הקלטה בזמן אמת של כל המחשבות שעברו לי בראש תוך כדי משחק.


לקבלת הסרטון במתנה:

פוקר בזמן אמת - TOP 10

אני שמח לשתף אותך ב-10 הידיים הכי מעניינות שהיו לי כאן בוגאס, עם הקלטה בזמן אמת של כל המחשבות שעברו לי בראש תוך כדי משחק.


לקבלת הסרטון במתנה:

יד לדוגמה

אם עדיין לא הכרנו, נעים מאד

אני יניב פרץ

יועץ אסטרטגי • מאמן מנטלי
מייסד AGame

בפעם הראשונה ששיחקתי פוקר הייתי בן 17. אחד החברים הביא ערכת פוקר לחבר׳ה, ובחודשיים הראשונים ששיחקתי לא ניצחתי אפילו פעם אחת.

בדיעבד גיליתי שהחבר שהביא את הערכה וחילק את הקלפים גם היה מרמה אותנו, אבל התסכול והייאוש מכל ההפסדים גרם לי להתחיל לחקור את המשחק הזה כמו משוגע, ולהבין כמה עומק ותחכום יש במשחק הזה שאפילו לא ידעתי.

הדברים הראשונים שלמדתי היו מאד בנאליים. למדתי עם איזה ידיים כדאי לי לשחק בכל עמדה, מתי כדאי לי לעשות הימור המשך, ואיך לחשב כמה אחוזים יש לי עם ריצה לצבע או לקנטה.

כבר כאן הרגשתי שאני יודע כל כך הרבה יותר מרוב השחקנים שאני משחק נגדם, אבל איכשהו זה רק הפך את המשחק לעוד יותר קשה ומתסכל, כי אף אחד מהם לא באמת שיחק כמו ש״אמורים״ לשחק.

הרגע בו הכל התחיל להשתנות היה בלילה אחד בו נתקלתי בסרטון יוטיוב שמדבר על קריאת שפת גוף בפוקר. הסרטון עצמו לא היה מעמיק במיוחד, אבל הוא גרם לי להבין שיש תחום שלם במשחק הזה שהתעלמתי ממנו לגמרי, ומאותו רגע כל מה שעשיתי בשולחן היה להסתכל על אנשים וללמוד אותם לעומק.

ולמה אני מספר לך את זה?

מאז עברו יותר מ-14 שנים, כשבזמן הזה הספקתי לשחק פוקר למחייתי בלאס וגאס, להקים חדר כושר מנטלי לשחקני פוקר, ולאמן יותר מ-300 שחקנים ברמות שונות, ואם לא הסרטון ההוא ביוטיוב שחשף בפניי את הצד הזה של המשחק – סיכוי ממש טוב שכל זה לא היה קורה.

המטרה שלי בסרטון הזה היא להראות לך כמה המשחק הזה הרבה יותר עמוק ממה שאי פעם חשבת, ולעזור לך להפוך לשחקן הכי טוב שאתה מסוגל להיות.

בהצלחה!

פוקר בזמן אמת - TOP 6

לקבלת הסרטון במתנה:

לקבלת הסרטון במתנה:

פוקר בזמן אמת - TOP 10

זכויות שמורות © יניב פרץ | תקנון | הסדרי נגישות